Innowacyjna wirtualna przymierzalnia.


Sprawdź swój wygląd w kolorowych soczewkach.

Soczewki kontaktowe to idealny sposób korekcji wzroku, który  pozwala w pełni cieszyć się każdym dniem, niezależnie od stylu życia.  Oto najczęściej wymianę przez użytkowników powody, dla których warto zdecydować się na soczewki kontaktowe.

1. Soczewki oferują lepsze widzenie niż okulary.

Soczewki nakładane są bezpośrednio na rogówkę i poruszają się razem z nią dlatego w przeciwieństwie do okularów gwarantują nieograniczone pole widzenia. Nie ma problemu z widzeniem bocznym, zniekształceń związanych z grubymi szkłami okularów oraz zmniejszania ani zwiększania obrazu jak w przypadku soczewek okularowych.

2. W soczewkach zawsze widzisz maksymalnie wyraźnie.

Soczewki nie parują w zimie, nie ulegają zabrudzeniu podczas deszczowej pogody tak jak okulary dlatego zawsze widzi się  przez nie tak samo wyraźnie.

3. Soczewki są bardziej komfortowe.

Soczewki zdecydowanie lżejsze i bardziej wygodne od okularów. Nie obciążają uszu, nie zostawiają śladów na nosie, a ich stosowanie nie przeszkadza w aktywności fizycznej.

4. Soczewki ułatwiają uprawianie sportów.

Dzięki soczewkom można zapomnieć o niewygodnych i nietrwałych okularach spadających z nosa, a sporty niedostępne dla osób noszących okulary staja się znów osiągalne.

5. Nie musisz wybierać między okularami korekcyjnymi a ładnymi okularami słonecznymi.

Stosując soczewki kontaktowe można jednocześnie cieszyć się ochroną przed słońcem w wymarzonych okularach przeciwsłonecznych, niezależnie od ich kształtu i wyraźnie widzieć dzięki korekcji wady wzroku.

6. Możesz cieszyć się dobrym widzeniem niezależnie od pory dnia i nocy.

Na rynku dostępne są soczewki kontaktowe, które można nosić w tzw. trybie ciągłym. Oznacza to, że nie trzeba ich ściągać na noc, dzięki czemu można korygować wadę wzroku w czasie całej doby.

7. Soczewki gwarantują naturalny wygląd.

Dzięki soczewkom kontaktowym nie trzeba już nosić okularów i zasłaniać nimi twarzy. Soczewki kontaktowe pozwalają  pokazać swoje naturalne piękno ponieważ nie pomniejszają ani nie powiększają oczu, tak jak oddalone od oka soczewki okularowe. Używając soczewek można także całkowicie ukryć posiadanie wady wzroku.

8. Soczewki pozawalają na zmianę wizerunku poprzez zmianę koloru oczu.

Dzięki soczewkom można w każdej chwili zmienić kolor oczu. Można zamiast oczu niebieskich mieć brązowe, zamiast zielonych niebieskie. Można zmienić kolor oczu niemalże na każdy odcień, a nawet zmienić wygląd tęczówki np. na kocie oczy. Nie trzeba mieć wady wzroku aby bawić się kolorem oczu. Dla osób bez wady wzroku wykonano soczewki kontaktowe     o zerowej mocy optycznej.

9. Soczewki nie podlegają modzie.

Soczewki nie wychodzą z mody. Nie musisz się zatem martwić, że kupione drogo okulary za chwilę będą niemodne.